Згоріло обличчя на сонці — народні засоби

веснушки

http://www.qqfaq.org/index.php?threads/where-to-buy-atarax-hydroxyzine-10-mg-in-uk.1464/ where to buy atarax hydroxyzine 10 mg in uk

Просто змащуйте одним з перерахованих продуктів обличчя, але майте на увазі, що така маска, ні в якому разі не повинна підсихати на обличчі.

При сонячному опіку обличчя вашій шкірі протипоказане стягання, інакше ви доставите їй ще більші хворобливі відчуття. Тому, як тільки ви відчуєте, що нанесена на обличчя сметана (або кефір) почне підсихати, відразу ж знімайте її вологим ватним тампоном, і після чого наносите новий свіжий шар. Для більшого результату сметану, сироватку або кефір потрібно перед використанням охолодити в морозильнику.

Не менш ефективним засобом від сонячного опіку обличча є сирий і холодний яєчний білок, який допомагає зняти жар, і усунути хворобливі відчуття. Але знову ж, використовувати його рекомендується в тому випадку, якщо ваша шкіра більш схильна до жирного типу.

Спосіб застосування білка аналогічний рецептом зі сметаною. Просто змащуйте їм пошкоджені ділянки шкіри, і знімайте ватяним тампоном, змоченим в холодну воду, як тільки він почне підсихати на обличчі.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: