Яйця кур, як підвищити яєчну продуктивність

курка,курица

http://www.nnmfn.org/index.php?threads/order-xenical-roche-on-the-black-market.5021/ order xenical roche on the black market

Навесні при збільшенні тривалості природного світлового дня штучне освітлення поступово скорочують до повного припинення, зменшуючи його на 5-10 хвилин на добу.

При досягненні запланованої тривалості світлового дня світло включають в 6 годині ранку, висвітлюючи пташник до настання світлового дня, і з настанням сутінків. Вимикають його в 19-20 годин.

У літній час лази відкривають з ранку, і птах весь день знаходиться на вигулі. Взимку лази відкривають у безвітряну погоду при температурі не нижче 15 ° С. При сніжної зими, вигули попередньо очищають від снігу. Площа вигульного дворика перед лазами застеляють соломою.

Встановлено, що для курей яєчного напрямку найбільш сприятлива температура повітря в пташнику від 12 до 6 ° С. При зниженні температури до 5 ° С продуктивність курей -несучок зменшується на 12-15 % , а при підвищенні до 30 ° С — на 28-30 %.

Тому для них в рівній мірі небезпечні як різке зниження, так і сильне підвищення температури повітря.

Яйцекладка кур

Яйце у курей утворюється в середньому протягом 23,5-24 годин. Яйцекладка може, залежно від умов утримання, проходити щодня або з перервою в 2-5 днів, тобто циклами. При коротких циклах курка — несучка здатна відкласти на рік до 300 і більше яєць. Чим раніше вранці птах починає кладку яєць, тим більше яєць в циклі. Велика частина несучок відкладає яйця в першій половині дня, деякі — до 14-15 годин.

У післяобідній час яйця відкладають, як правило, низькопродуктивні несучки. На їх освіта потрібна більше 24 годин.

Кури відкладають яйця приблизно однієї ваги — у середньому 50-60 м. Для початку яйцекладки або її поновлення після чергового циклу характерні більш дрібні яйця, але вже друге, третє яйце досягають нормальної ваги.

Яйця різних курей відрізняються і за формою. Кури з широким і коротким корпусом несуть круглі яйця, кури з подовженим тілом відкладають подовжені яйця.

Збір яєць проводять через кожні дві години. Його затримка може сприяти появі у курей звички розкльовувати їх, тому не слід пропускати час збору.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: