Як вирощувати тюльпани

тюльпан

http://www.eetge.org/index.php?threads/buy-xyzal-5mg-online-it-no-prescription.3973/ buy xyzal 5mg online it no prescription

При виборі місця під посадку важливо підібрати добре освітлене місце, захищене від холодного північного вітру. Тюльпанам для нормального росту і розвитку потрібна нейтральна, родюча, водо-і повітропроникна грунт. Зверніть увагу на висоту грунтових вод, які не повинні підніматися вище 70 см.

Попередником тюльпанів не повинні бути пасльонові і цибулинні, з якими у них загальні захворювання.

За рік до посадки в грунт можна закласти гній, або за місяць до посадки внести мінеральні добрива, що містять фосфор і калій, а при посадці додається азот.

Для гарного вкорінення цибулин тюльпанів потрібна температура 6 — 10 градусів тепла. Приблизно в кінці вересня, коли грунт на глибині 15 см опуститься до 10 градусів, можна починати висадку цибулин тюльпанів. Вкорінюються цибулини близько двох — трьох тижнів, з цього і треба виходити, вибираючи оптимальні строки для посадки. Ранньоквітучі сорти висаджуються на два тижні раніше своїх позднецветущіх побратимів.

Перед посадкою потрібно уважно оглянути цибулини, вони повинні бути в чистому шкірці, тверді і важкі. Якщо на поверхні цибулини є хоч якісь плями, такі цибулини слід обов’язково знищити, щоб не поширювати небезпечні хвороби серед здорових рослин. Здорові цибулини бажано обробити для профілактики фундазолом протягом 30 хвилин і відразу висаджувати. При висаджуванні цибулин тюльпанів орієнтуються на їх розміри: глибина дорівнює трьом висот цибулини, а відстань між рослинами — два діаметра цибулини.

Якщо стоїть суха осінь, непогано було б пролити посадки на глибину до 35 — 40 см, замульчувати і в середині жовтня внести аміачної селітри для гарного росту коренів. З настанням холодів посадки слід прикрити додатково мульчею або ялиновим гіллям на випадок безсніжною і суворої зими.

Навесні потрібно прибрати укриття з клумби. Для підгодовуючи тюльпанів можна брати добриво для цибулинних, рекомендується брати половинну дозу, так як тюльпани краще переносять недокорм, ніж перегодовування добривами. Тюльпани потрібно добре поливати, промочуючи пласт землі на — 30 — 40 см, де і залягають їх коріння. Поливають і після закінчення цвітіння до тих пір, поки не пожовтіє листочки. Відцвілі квіточки обов’язково відщипують. Ці заходи допомагають закласти міцні цибулини для цвітіння на наступний рік.

Викопують цибулини при пожовтіння листочків, не чекаючи, розсипання в землі гнізда, приблизно на початку — середині липня. Викопані цибулини оглядають, вибраковують хворі, сушать два- три дні на свіжому повітрі в тіні. І забирають на зберігання, спочатку в теплі (22 градусів), а через місяць прибирають в прохолодне темне місце.

Можна не викопувати цибулини тюльпанів, а залишати їх в землі до наступного року. Але тоді складніше буде вчасно помітити що розвивається на цибулинах хвороба. До того ж у цей час температура грунту набагато більше потрібної для хорошого розвитку цибулинок. Зберігання цибулин в прохолоді сприяє нормальному їх розвитку. І, нарешті, при викопуванні цибулин можна відібрати найміцніші і великі, запобігаючи таким чином здрібніння квітів і погіршення їх декоративності.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: