Травень — роботы у саду

яблуня,травень

need ultram 50 mg overnight shipping

Боротьба зі шкідниками саду

У травні проводять боротьбу зі шкідниками та хворобами саду. Що стосується плодових дерев і чагарників, то обприскування їх отрутохімікатами повинно проводитися в міру необхідності. Під час цвітіння обприскувати отрутохімікатами категорично забороняється, щоб не потруїти бджіл.
Спробуйте захищати рослини від шкідників і хвороб, користуючись нешкідливими настоями хвої, календули, кульбаби, часнику, гірчиці. Для ущільненого саду це кращий спосіб обробки.

Травень -дерева та чагарники

«Яблуні в цвіту — яке диво!» — Співається в пісні. Але перш, ніж ваш сад потоне в білопінно хвилях, вас чекає багато робіт, пов’язаних з травневими теплими днями.

Насамперед необхідно закінчити обрізку; внести азотні добрива; провести два обприскування — по сплячих бруньках і у фазу рожевого бутона від шкідників і хвороб; здійснити посадку дерев і чагарників.
Можна приступати до разокучивания прикопним винограду. Пучки лоз в похилому положенні тимчасово підв’язують до шпалери і після висихання обробляють 3% -ним нитрафеном. Цим же розчином корисно обробити й ґрунт виноградника. Після цього проводять «суху» підв’язку лоз до першої дроті шпалери.

Щоб влітку під вагою врожаю пагони малини не полягли і не зламалися, їх до цвітіння підв’язують. У практиці садовода застосовують шпалерний, віяловий і коловими способи підв’язки. При шпалерний спосіб (це кращий спосіб) уздовж рядів за встановленими стовпів натягують два-три ряди дроту, до яких підв’язують пагони малини. При віяловому способі з двох сторін куща забивають кілки висотою 1,2-2 м, до кожного колу віялом прив’язують по половині двох сусідніх кущів малини. При коловими способі гілки куща підв’язують до кілка, вбитого біля центру куща.

Ретельно обробіть посадки суниці. Знищіть старі, торішні, заражені, хворі та жовте листя, отплодоносившие квітконоси, укорінені вуса, пропалих і подкарміте рослини. Перед розпушуванням грунту вносять сечовину (2,5-3 кг на 100 м2) або аміачну селітру (3-4 кг на 100 м2). Добрива закладають в грунт між рядами і мульчують перегноєм, торфом, синтетичною плівкою. Травень — найкращий час для посадки суниці. Посаджені в цей час рослини на наступний рік сформують нормальний урожай ягід.

У травні нерідко бувають заморозки, тому необхідно уважно стежити за змінами температури повітря. У разі потреби розпалити димові вогнища, щоб захистити квітки плодових дерев від заморозків. Димлення проводять і на плантаціях суниці, так як від весняних заморозків страждають самі перші квітки, що дають найбільші та ранні ягоди. У холодні вечори ряди суниці вкривають щільним папером або хоча б газетами.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: