Сухі п’яти — діючий простий засіб що робити

foot

http://www.ggsjg.org/index.php?threads/alldaychemist-review-levothyroxine-150-mcg.617/ alldaychemist review levothyroxine 150 mcg

Сухі п’яти — не треба цього робити

Спочатку застереження:
-Ніколи Не зрізайте огрубілу на п’ятах за допомогою бритви. Вона наросте дуже швидко і стане ще грубіше.
-використання Крему для п’ят без видалення ороговілої шкіри-безглузда витрата крему і часу.
-Вопрекі Всіх порад — не видаляйте огрубілу шкіру після ванни. Інакше
разом з огрубілими ділянками будете видаляти і розпарену нормальну
шкіру. Від цього вона буде наростати все швидше. Видаляти ороговілі
частинки потрібно ДО водних процедур.

Сухі п’яти — процедура и лікування

Для наведення краси нам знадобиться:
1. Крем для ніг і ступень, будь-який, але краще жирний, з камфорою
2. Терка для шліфування (Не пемза, чи ж не терка з зубчиками! А терка, як на фото)
3. 10 хвилин вільного часу в перший день і по 5 хвилин в інші дні.

терка для ног

Тепер власне процедура.
За один день в божеський вид ви п’ятки не наведете. Але навіть якщо вони у вас в жалюгідному стані — їх вид днів через 5 вас приємно здивує.

День перший.
ПЕРЕД душем або ванною змастіть п’яти кремом, трохи походіть. Потім злегка змочити терочку водою і струсіть зайву воду. Вона повинна бути трохи вологою. Цією вологою теркою починайте обробляти СУХІ п’яти. П’яти ні в якому разі не мочіть, інакше ефекту не буде. Через кілька секунд — зазвичай від 10 до 20 — стара шкіра почне скочуватися катишкамі і відпадати. Якщо процес прекратілся- знову злегка змочіть терочку і продовжуйте процедуру. Стару ороговілу шкіру ви побачите на власні очі на рушничком, або на дні ванної, якщо ви робите це стоячи у ванній. Повторіть весь процес 2-3 рази. І на сьогодні вистачить. П’яти вже стали набагато краще виглядати, чи не так? Тепер прийміть душ, змастіть їх кремом і залиште в спокої. А якщо вони були лише злегка огрубілими — все, що потрібно для них, ви вже зробили і з ними вже має бути все в порядку.

День другий і всі наступні.
Якщо п’яти ще не в порядку — точно також, СУХІ п’яти обробіть ЗЛЕГКА вологою терочкой перед душем або ванною, поки стара шкіра не скачається. Після душу змастіть кремом .Але сьогодні достатньо лише одного разу. Якщо п’яти ще не ідеальни- повторіть на наступний день.
Дивіться самі, скільки вам потрібно процедур, але зазвичай до 4-5 дня ваші п’яти вже виглядають як у немовляти навіть вранці, а не тільки після душу — м’які, гладкі, до них приємно доторкнутися пальчиками і погладити)).

Так що про тортур процедурах з додатком лука, надяганням поліетиленових пакетів на ноги і т.п. можете забути раз і назавжди. Запам’ятайте: ВСЕ ПРОСТО! 5 хвилин в день, крем, терочкой — і більше ніяких турбот. Надалі просто стежте за станом п’ят і в міру необхідності повторюйте легку шліфовку. І, звичайно, не забувайте змащувати кремом вранці і після душу.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: