Серпень — календар садівника та городника

july

glycomet usa pharmacy prices

Чорна смородина, аґрус. У першій декаді прибрати ягоди пізніх сортів чорної смородини. У третій декаді після збору врожаю — полити кущі смородини та агрусу. Потім, як тільки грунт підсохне («дозріє»), провести розпушування.

Малина. Після збору врожаю вирізати отплодоносившие пагони біля самої основи, не залишаючи пеньків, а також слабкі та пошкоджені молоді. Наприкінці місяця для прискорення визрівання тканин прищипнуть точки росту.

З 1 серпня всі теплолюбні культури (огірки, томати, перець та ін.) Прикривають плівкою, щоб продовжилося плодоношення до вересня.

З 1 по 5 серпня проводять профілактичну боротьбу з фітофторою. Обприскують рано вранці. Перед обприскуванням зрілі і бурі плоди знімають.

Під час плодоношення підгодовують огірки, томати, гарбузи, кабачки, перці, баклажани.

З 1 по 10 серпня прибирають однозубцовие бульбочки озимого часнику, які висаджували в кінці вересня минулого року. Сушать і готують до посадки в кінці вересня — початку жовтня для вирощування головки часнику.

До 1-3 серпня прибирають цибулю-севок, як тільки перо почне жовтіти і лягати.

З 15 серпня і до початку вересня — прибирання цибулі-ріпки.

Протягом усього серпня зрізують і сушать пряно-зеленні культури: кріп, петрушку, селеру, лимонну мелісу, базилік, чабер, ісопу, майоран та ін.

У серпні закінчується збір ранньої капусти.

1 і 20 серпня можна повторно посіяти редис.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: