Полуниця — користь і шкода

klubnika3

http://www.iiqei.org/index.php?threads/purchasing-10-mg-crestor-uk.5158/ purchasing 10 mg crestor uk

Як же вибрати справжню і якісну полуницю ненапічканую нітратами та пестицидами? Яка вона ця рання полуниця і що в неї додають щоб вона виросла і дозріла за один тиждень?

Полуниця і хімія

Для того щоб виростити ранню полуницю виробники використовують дуже багато різних хімікатів і отруйних речовин.

У багатьох країнах, у тому числі, СНД, які не існують норми на допустимий вміст нітратів у полуниці. Справа в тому, що перевищена доза нітратів потрапляючи в організм утворює нітрити, які надалі можуть призвести до ракових захворювань. Полуниця з вмістом нітратів вище 70-80 мг на кілограм не повинна вживатися в їжу. А отруєння пестицидами, які є у всій ранньої полуниці може призвести до втрати свідомості, швидкої стомлюваності, зниження апетиту, головного болю і порушення сну.

Селітра — все городники знають, що вона прискорює ріст будь-якої рослини, але вона на кшталт бомбі тому, що її використовують у виготовленні вибухових пристроїв. І саме цю селітру використовують для інтенсивного росту ранньої полуниці. Якщо селітра речовина потрапляє в людський організм, вона може викликати кисневе голодування, кишкове отруєння, алергію. Під час вагітності вживання селітри може призвести до викидня.
полуниця
Наступне речовина, що використовується при вирощуванні ранньої полуниці — нітрофен. Ця речовина захищає полуницю від шкідників. При попаданні в організм нітрофен може викликати почервоніння очей, шкіри, свербіж.

Щоб полуниця мала гарний інтенсивний червоний колір використовуються барвники. Вони можуть викликати дерматит, алергічні реакції, свербіж і розлад шлунка. Таку полуницю, завдяки додаванню різних хімікатів можна виростити за один тиждень, а справжня вирощена на городі полуниця буде рости і дозрівати протягом 35-45 днів.

Ну а щоб зберегти ранню ягоду і доставити її з одного місця в інше, іноді на це йде 2-3 тижні, її обробляють спеціальним димом, до складу якого входить дифенил. У СНД використання цієї речовини заборонено, але нелегально воно все одно використовується. Отримуючи таку добавку в свій організм, можна заробити собі дуже багато захворювань, у тому числі й онкологічні захворювання.

Алергія на полуницю — міф

Останнім часом алергія все частіше зустрічається на полуницю, особливо у дітей. Вагітним також не рекомендують вживати полуницю, причина та ж — алергія. Інформація ця не зовсім точна. Адже алергія виникає не на полуницю, а на хімію, яка в надлишку міститься в ній: барвники, консерванти, нітрати.

Алергія — це не збій роботи імунної системи, як стверджують медпрацівники. Організм справедливо бореться з небезпечними компонентами, які містяться в змінених харчових продуктах.

Як же правильно вибрати корисну полуницю?

Для початку зверніть увагу на її зовнішній вигляд, якщо на полуниці ви побачите невеликі чорні плями, то купувати таку ягоду можна, таким чином проявляється селітра.

Справжню полуницю після промивання водою бажано відразу ж з’їсти, т. К. Вона дуже швидко пускає сік, ознака нашпіговиванія полуниці хімікатами такий, що після миття вона залишається твердою і не тече в перебігу декількох годин.

Розрізаємо полуницю і прикладаємо її зрізом до білої серветці. Якщо полуниця несправжня значить серветка залишиться практично чистою, якщо ягода хороша, то слід буде дуже яскравий і великий. Справжня полуниця дуже соковита.

Якщо ягода дуже міцна і як гумова — це теж повинно вас насторожити, значити при її вирощуванні використовувалося дуже багато пестицидів.

Незначний або повністю відсутній запах так само є ознакою неякісного продукту.

Опускаємо полуницю в теплу майже гарячу воду, якщо на поверхні води з’являються маслянисті плями, значить її обробляли дефінілом.

Не варто купувати і заморську полуницю, вирощену в інших країнах. Для транспортування і тривалого зберігання її обробляють сильнодіючими хімічними речовинами. Крім того, така полуниця часто просто не смачна. Така полуниця абсолютно позбавлена ​​смаку і не корисна, а її ціна вища, ніж кілограм місцевих фруктів.

Ну і найголовніша порада: потерпіть і не купуйте ранню полуницю. Навряд чи вам вдасться знайти хороший товар.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: