Липень — посівний календар, робота у саду, на городі

агрус

buy metformin bp online deliver to uk

У першій половині липня в міжряддях (якщо вони вільні) можна висіяти сидерати (гірчицю, фацелію, горох, вику) на зелене добриво.

Суниця в липні

На плодоносних плантаціях потрібно своєчасно зібрати урожай, після чого відразу полити суницю (якщо земля суха), прополоти бур’яни, внести добрива і прорихлити грунт. У міжряддях вуса слід видалити, в рядах можна залишити.

Якщо рослини жирують або сильно заражені суничним кліщем, пятнистостями, листя рекомендується скосити (відразу після збору ягід) і закомпостувати, ряди обробити пестицидом проти кліща. Після 3 — 4 років плодоношення всі рослини необхідно видалити, грунт перекопати і один-два роки використовувати під овочеві культури або газон. Молодим плантаціям потрібен хороший догляд.
Чорна смородина, аґрус.

У другій-третій декаді місяця можна приступати до збору чорної, білої, червоної смородини ранніх і середніх сортів, агрусу. У період від початку цвітіння до збирання врожаю всі ягідні культури не можна обприскувати пестицидами. У перший рік після посадки кущі зі світло-зеленим листям на початку місяця треба підживити азотом.
Малина.

Під час наливу і дозрівання ягід потрібен полив.

Липень — посівний календар

З 1 по 15 липня сіють редьку для зимового зберігання. Сорти: Зимова чорна кругла, Зимова біла кругла.

10 липня — повторний посів салату.

З 20 липня по 1 серпня — прибирають урожай озимого часнику. У липні йде збирання огірків, редиски, зелені, ранньої моркви, ріпи, ранньої капусти, томатів та інших овочів.

З 20 липня по 1 серпня — томати у відкритому грунті (під плівкою) повністю сформувалися. На кожному кущі слід залишити не більше 4 — 5 плодових кистей, інші квіткові кисті видалити.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: