Kурки клюють яйця, що робити

курка,курица

discard amoxicillin after expire

Така проблема існує у багатьох, хто тримає у себе курей. Адже не завжди, виходить, вчасно зібрати яйця і дуже прикро буває, коли яйця розкльовувати і вже нікуди не годяться. Особливо ця проблема актуальна для зими і початку весни, коли їх організм виснажується через нестачу вітамінів і сонячного світла і кури скльовують ними ж знесені яйця. Як же бути в цій ситуації?
Що ж можна зробити, якщо курки клюють яйця?

Тут є два способи, щоб уникнути такої неприємності.

Можна (та й це буде найкраще) підгодовувати своїх вихованців деревною золою, піском (краще річковим), крейдою, подрібненої шкаралупою, зібраної ще з літа і збереженою до зими, а також засушеною з літа кропивою. Можна ще дрібними черепашками.

А можна по-іншому: «дідівським методом», якщо можна так виразиться. Він полягає в тому, що з невеликої кількості борошна, круто посоленной, і води потрібно замісити туге тісто і скачати з нього кульку, надавши йому при цьому форму яйця. При цьому зверніть увагу, щоб розмір і форма яйця відповідали курячому.

Покладіть його сушитися в тепле місце. Потім, після того як наш «муляж» висохне і гарненько затвердіє, можна буде приступити до обману птиці, тобто просто підкласти його в гніздо. Кури, безуспішно клюнув кілька разів бутафорська яйце, перестають клювати яйця взагалі.

Який спосіб Вам більше подобатися — вибирайте самі, але все це перевірено і дійсно діє.

Це дійсно «дідівський метод», адже їм користувалися ще наші бабусі. Користуйтеся цим методом якщо у Вас курки клюють яйця.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: