Утримання кроликів взимку

кролик зимой

non prescription montelukast

Так само проблеми виникають з чищенням кліток від нечистот, тому що де вони стікають як влітку у відстійник, а змерзаються під кліткою і витягти їх звідти вельми непросто. Ситуація ускладнюється якщо у вас багатоярусне розташування клітин. Тут виручає підігрів крільчатника хоча б до нульової позначки або очікування відлиги взимку.

Як можна обігріти кроликів взимку, особливо в сильні морози?

Варіантів багато, але всі вимагають фінансових витрат.

1) Саме приміщення для кроликів має бути захищене від протягів, навіть невеликий вітер при мінус 20 видує будь тепло зі свого крільчатника якщо є хоч якась невелика щілина. Всі вікна, кватирки, двері повинні щільно закриватися. Якщо стіни у вас цегляні (шлакові) — перевірте наявність тріщин, необхідно все замазати, зашпаклювати. Тесові або колод стіни перевірте на наявність щілин, необхідно буде також всі закрити. Стеля має бути хоча б мінімально утеплює (наприклад можна стелю і стіни обшити гофрокартоном — вже буде ефект, ще краще листовий пінопласт).

2) Варіанти підігріву.
а) Спеціальна обігрівальна лампа на 250-500 Ватт, бувають білої і червоної забарвлення. Обігрівальна лампа Дуже непоганий спосіб обігріву — мінус один — великі рахунки за електроенергію.
б) Спеціальні нагрівальні електричні плити, масляний камін. Мінус — той же що у лампи.
в) Піч кам’янка або металева піч — буржуйка працюють на природному газі. Найефективніший спосіб обігріву. Мінус — витрати на оплату газу.
г) Таже сама піч тільки на дровах. Найдешевший спосіб обігріву. Мінус — потрібно постійно підтоплювати (дрова прогорають швидко, та й заготовлювати їх потрібно заздалегідь).

3) Терморегулювання — ще один важливий момент. При обігріві за рахунок електричних нагрівачів можна зекономити — встановивши терморегулятор.

Терморегулятор — це невеликий прилад у вигляді звичайного електричного вимикача, з регулятором температури посередині і датчиком температури всередині. Підключається він в ланцюг з електронагрівальним приладом.

Принцип дії простий — встановивши на приладі температуру допустимо в +5 градусів, ви запустите циклічний процес підігріву приміщення. При перевищенні температури в приміщенні більш +5 градусів, терморегулятор відключить електронагрівальний прилад. Якщо температура впаде нижче +5 градусів, то прилад автоматично включить електронагрівач. Тим самим відпадає необхідність постійно палити електрику на підігрів.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: