Як доглядати за волоссям

гарне волосся, красивая коса волосы

review on sunrise pharmaceutical 15 mg cyclobenzaprine пра-пра-пра-пра-і ще кілька разів пра-бабусі. Адже вони не користувалися покупними засобами. Колись не було ніяких осбоих засобів по догляду за волоссям, і тим не менше, більшість з них мали більш розкішне волосся, ніж багато хто з нас сьогодні. Скористайтеся цими порадами для щоденного догляду за волоссям та заощаджуйте свої гроші на дорогих масках і бальзамах.

Як доглядати за коротким волоссям? Якщо волосся коротке — їх розчісувати від коріння, а якщо довгі, то починають від кінців. поступово переходячи до коренів. Добре якщо гребінь — рідкісний і тупий. Дійшовши до коренів, намагайтеся, щоб гребінь стосувався шкіри голови. Тим самим поліпшується кровообіг, що сприяє зростанню і зміцненню волосся.

Як доглядати за густим волоссям? Якщо волосся густе, то рекомендується користуватися рідкісними щітками, краще пластмасовими, а не металевими. Тонке волосся можна зачісувати частими щітками, але не дуже жорсткими.

Гігієна і догляд за волоссям

Мити гребені і гребінці рекомендують в теплій воді з милом або розчином нашатирного спирту (чайна ложка на склянку води).

Вода для миття голови повинна бути теплою або приємно гарячою.

Якщо волосся січеться, обов’язково один раз на два місяці зістригати кінці — тоді волосся буде краще рости.

Також обов’язково прочитайте наші поради з розділу «домашня косметика». Там ви знайдете інші способи догляду за волоссям.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: