Червень — на городі у саду, посівный календарь

вишни на дереве

can you buy glycomet in australia without prescription

Що садити в червні

Тим городникам, хто вирішив довіритися прогнозами на рахунок теплих погод, рада все ж перестрахуватися і вкрити плівкою посадки, щоб уберегти їх від поворотних заморозків.

Що ще можна посадити в червні?

До 10 червня ще садять насіння зимової редьки і цвітну капусту для розсади другого терміну. Саме час провести ще один посів кропу, салат та іншої зелені.

Робота на городі в червні

Сходи огірків рекомендується прорідити в середині червня, залишаючи найбільші рослини. Під огірки треба підсипати родючу землю, так як рихлити огірки не варто через небезпеку зачепити поверхневі корені. Коли на рослинах з’являться п’яту-шосту листочки, верхівку слід Прищепа, щоб підстьобнути зростання бічних пагонів з жіночими квітками, на яких будуть утворюватися плоди.

Вищипуйте стрілки цибулі та часнику.

Особливо боїться поворотних заморозків картоплю, тому обов’язково треба або вкривати або підгортати. У другій половині місяця картопля треба знову підгорнути, звертаючи увагу на появу шкідників начебто колорадського жука.

У червні збирають редис, зелень цибуля, салат, шпинат. Після збору врожаю з деяких культур, щоб вільне місце на грядках не пропадало даремно, можна посіяти листову капусту, ріпу, редьку, або знову висадити шпинат, редис, салат.

Роботи в саду в червні

Червень — місяць дозрівання ягід. Якщо погоди стоять посушливі, температури високі, то неодмінно треба щедро поливати кущі малини, суниці, обліпихи, смородини та ін.

Верхівки пагонів малини та ожини, які досягли довжини в 1 м, треба прищипнуть. Такий захід допоможе отримати більш багатий урожай на наступний рік.

Кущі смородини, агрусу треба уважно оглянути. Деякі ягоди можуть бути заражені личинками пильщика. Визначити це можна за ступенем забарвленості, заражені ягоди виглядає вже дозрілими.

Якщо ви садили в теплиці живці агрусу, то в першій декаді червня, грунт навколо них треба подрихліть і мульчувати. Після того як смородинові і крижовніковий кущі відцвітуть, їх рекомендується обприскати. Якщо на кущах помітні ознаки антракноза, іржі, то застосовують одновідсотковий розчин бордоської рідини, проти борошнистої роси добре допомагає обприскування мильним розчином кальцинованої соди (сода- 50 г, мило -40 г, вода 10 л.).

Місячний посівний календар на червень 2015

Фахівці з місячним циклам обіцяють відмінний результат від посіву динь і гарбуза в червні. Інші овочеві культури, посіяні в цьому місяці, не дадуть такого врожаю, як травневі, але за відсутності вибору переживати про це не варто. Користуйтеся календарем городника щоб нівелювати небажані аспекти росту культур і ви будете задоволені результатом своєї праці. Посівний календар обіцяє надзвичайно багатий урожай на кавуни, посаджені в червні 2015, тому якщо ви маєте бажання посадити цю культуру — спробуйте зробити це в червні. Довге очікування врожаю кавунів з лишком окупиться його щедрістю.

Не варто садити насіння в 30, 19, 4 і 20 числах. Утримайтеся від будь-яких робіт на городі в ці дні.

Tagged:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: